Datart Kladno: Místo, kde se elektronika stává skutečností

Vítáme vás u článku o prodejně Datart Kladno. Datart je jednou z nejvýznamnějších prodejních řetězců v oblasti elektroniky a spotřební elektroniky na území České republiky. V tomto článku se budeme věnovat konkrétní pobočce Datart v Kladně, která nabízí široký sortiment elektronických přístrojů a dalšího vybavení. Připravili jsme pro vás podrobné informace o této prodejně, takže pokud hledáte novou televizi, mobilní telefon nebo jiný elektronický produkt, určitě není od věci zaměřit svou pozornost na Datart Kladno.

Historie společnosti Datart

Společnost Datart má bohatou historii, která sahá až do roku 1991, kdy byla založena. V té době byla první prodejna otevřena v Praze a rychle se stala oblíbeným místem pro nákup elektroniky a spotřebního zboží. Během let se společnost Datart rozrostla, otevřela další pobočky v různých městech České republiky a postupně se vybudovala síť prodejen po celé zemi.

V roce 2017 společnost Datart změnila majitele a stala se součástí skupiny KOVOFINIŠ. Tento krok přinesl nový impuls do rozvoje společnosti a posunul ji na další úroveň. Nový management se zaměřil na modernizaci prodejen, digitalizaci služeb a rozvoj e-shopu, což vedlo k dalšímu růstu firmy.

Dnes je Datart jedním z nejvýznamnějších prodejců elektrospotřebičů v České republice s více než třiceti pobočkami po celé zemi. Navíc nabízí širokou škálu produktů od domácích spotřebičů po mobilní telefony či herní konzole. Společnost Datart si udržuje svou pozici na trhu díky nabídce vysoké kvality zboží a kvalitního zákaznického servisu.

Popis prodejny Datart Kladno

Prodejna Datart v Kladně se nachází v moderním nákupním centru nedaleko od hlavního nádraží. Je to rozlehlá prodejna, která nabízí široký sortiment elektronických zařízení a příslušenství. Vstup do prodejny přivítají přívětiví zaměstnanci, kteří jsou vždy ochotni pomoci zákazníkům s jejich požadavky a otázkami. Interiér je moderně navržen a zákazníci zde najdou různé oddělení pro notebooky, mobilní telefony, televize, fotoaparáty, herní konzole a mnoho dalších produktů. Pro ty, kteří si chtějí zboží raději vyzkoušet nebo porovnat s jinými produkty na trhu, je k dispozici ve vnitřní části prodejny velké množství ukázkových modelů. Celkově je Datart Kladno ideálním místem pro každého technologického nadšence hledajícího nejnovější produkty nebo doplňky k nim.

Nabídka produktů v prodejně

Prodejna Datart Kladno nabízí široké spektrum produktů pro domácnost i kancelář. Mezi nejžádanější patří elektronické výrobky, jako jsou mobilní telefony, notebooky, tablety či televize. K dispozici jsou také spotřební materiály a příslušenství pro tiskárny a počítače. Pro milovníky zábavy jsou v nabídce herní konzole a hry, filmy, hudba nebo knihy. Dále lze zakoupit produkty pro domácí spotřebiče, jako jsou lednice, pračky či trouby. V neposlední řadě není zapomenuto ani na drobné elektrospotřebiče a osobní péči. Šikovní nadšenci do-it-yourself ocení sortiment nástrojů a potřeb pro práci na zahradě nebo v dílně.Čekají tu vás ale i sluchátka, reproduktory a další audio technika.

Služby poskytované v prodejně

V prodejně Datart v Kladně jsou k dispozici různé služby, které zákazníkům usnadňují nákupy a poskytují jim kompletní servis. Mezi tyto služby patří široká nabídka produktů v oblasti elektroniky a počítačové techniky s možností poradenství odborných prodejců. Dále je zde přítomna služba opravy a údržby zařízení, jako jsou telefony nebo notebooky. Zákazníci si mohou objednat dodání zboží přes internet a vyzvednout si ho osobně v prodejně, nebo dokonce nechat nakoupené zboží doma nainstalovat profesionály Datartu. Pro ty, kteří chtějí být stále moderním, jsou také nabízeny kurzy na téma digitální svět, vedené zkušenými lektory.

Zákaznický servis a reklamace

Zákaznický servis a reklamace jsou klíčovými prvky, které ovlivňují spokojenost zákazníků s prodejním procesem. V datart Kladno se snažíme poskytovat nejvyšší kvalitu v oblasti zákaznického servisu a řešení reklamací. Naši pracovníci jsou školeni v oblasti komunikace se zákazníky a jsou schopni poradit s jakýmkoli problémem týkajícím se nákupu či používání produktů.

V případě, že máte otázky ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Pokud bude nutné řešit reklamaci, postaráme se o to co nejrychleji a efektivněji. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a chceme učinit maximum pro to, abyste byli s naší práci naprosto spokojeni.

Otevírací doba a kontakt na prodejnu

Prodejna Datart v Kladně má stanovenou otevírací dobu, kterou je důležité mít na paměti před tím, než ji navštívíte. V pracovní dny je prodejna otevřena od 9:00 do 18:00, o víkendech pak od 9:00 do 14:00 hodin. Pokud byste chtěli zboží nakoupit mimo tuto standardní otevírací dobu, můžete kontaktovat prodejnu telefonicky či emailem a domluvit se na individuálním řešení. Adresa prodejny a kontaktní údaje jsou uvedeny na webových stránkách Datart Kladno.

Celkově lze říci, že návštěva prodejny Datart v Kladně přináší mnoho výhod. Nabídka zboží je velice široká a zahrnuje produkty od renomovaných výrobců. Osobní přístup zaměstnanců i možnost poradit se s odborníky ve svém oboru jsou dalšími pozitivy této prodejny. Důležité také je, že zákazníci mají možnost nakoupit za konkurenceschopné ceny a často se setkají s různými slevami a akcemi. Celkově lze tedy konstatovat, že návštěva Datartu v Kladně se rozhodně vyplatí a určitě nabídne co nejlépe uspokojit potřeby každého zákazníka.

Publikováno: 09. 10. 2023

Kategorie: elektronika

Autor: Arnošt Táborský

Tagy: datart kladno | prodejna datart